پژوهشگر محترم، ابتدا مقاله خود را براساس فرمت زیر تنظیم نموده، سپس بعد از ثبت نام در سامانه آن را ارسال نمایید.

 

قالب مقالات را از اینجا دانلود نمایید.

قالب پوستر را از اینجا دانلود نمایید.

*بدیهی است به مقالاتی که به فرمت همایش ارسال نشده اند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 گام به گام ثبت مقاله در سیستم:

گام اول: ثبت نام در همایش

1.کلیک بروی عضویت و تکمیل فرم مربوطه بصورت شکل زیر


2.درصورت درست انجام دادن گام قبل پنجره زیر نمایش داده می شود.

نکات کلیدی و مهم
رمز عبور را به خاطر بسپارید و پس از اینکه برای اولین بار وارد سامانه شدید، آن را تغییر دهید.
عضویت در سامانه همایش به معنای ثبت نام در همایش نیست. پس از ورود به سامانه برای شرکت در همایش، فرم شرکت در همایش را تکمیل کنید.
در صورتی که چکیده یا اصل مقاله را برای شرکت در همایش ارسال می کنید، اطلاعات مربوط به مقاله را به دقت در بخش مربوطه که توضیح آن به شرح زیر می آید وارد کنید.
در برخی موارد، رمز عبور به پو شه SPAMار سال می شود. لطفاً در صورتی که ایمیل تأییدیه ثبت نام در سامانه را دریافت نکردید، ابتدا به این پوشه مرا جعه کنید و مشخص کنید ایمیل های دریافتی از سامانه ، SPAMنیستند.


3. پس از ورود به پنل شخصی، مطابق تصویر زیر اقدام به بارگذاری مقالات خود نمایید.

نکته:پس از ورود به سامانه از گزینه های ارسال و پیگیری مقاله برای ارسال مقاله و از گزینه وضعیت ثبت نام دربرنامه ها برای ثبت نام جهت شرکت در همایش استفاده کنید.

4. پس از کلیک بروی گزینه ارسال و پیگیری مقاله پنجره زیر برای شما نمایش داده می شود.

5.چنانچه روی گزینه راهنمای نگارش و ارسال مقاله کلیک کنید، راهنمای ارسال مقاله را مانند تصویر زیر مشاهده می کنید.

6.در صورت انتخاب گزینه ارسال مقاله جدید، فرم زیر باید به دقت تکمیل شود.

نکات مهم:


در صورتی که نویسنده یا نویسندگان دیگری در تهیه و تدوین مقاله مشارکت داشته اند، نام، عنوان و نشانی ایمیل آنها را به دقت وارد کنید. سامانه در راستای اطلاع رسانی، به آنها نیز ایمیل ارسال می کند.
موضوع مقاله را انتخاب کرده و چنانچه موضوع و حوزه کار تخصصی شما در فهرست موضوعات نیست به مدیر سامانه پیشنهاد دهید.
توضیحات تکمیلی را وارد کرده و در نهایت فایل اصل مقاله را به همراه سایر مستندات (در صورت لزوم) در سامانه بارگذاری کنید.
توجه داشته باشید، ابتدا چکیده مقالات ارسال می شود و در صورت تأیید به نویسنده اطلاع داده می شود تا در بازه زمانی مشخصی اصل مقاله را از طریق سامانه ارسال نماید.
در صورتی که همه موارد به دقت تکمیل شده باشد، امکان ارسال مقاله را دارید. در غیر این صورت مجدد فرم مربوطه را بازبینی کنید و اطلاعات ضروری را در سامانه وارد نمایید.
توجه داشته باشید به هنگام ثبت مقالات، از دگمه Back مرورگر استفاده نکنید. با استفاده از منوها و گزینه های مربوطه، بخش مورد نظر را تکمیل کنید. و دگمه بعدی را در پایین صفحه انتخاب کنید.

در صورتی که افراد دیگری در تهیه و تدوین مقاله مشارکت دارند، نام و مشخصات آنها را به دقت درفرم مربوطه وارد کنید. چنانچه یکی از آنها به عنوان نویسنده مسئول مکاتبات است، مشخص کنید. ترتیب قرارگرفتن نام نویسندگان را با استفاده از گزینه مربوطه در گوشه سمت چپ پایین فرم تعیین کنید.

7.موضوعات مقاله را با دقت انتخاب نمایید.

8.در صورت لزوم توضیحات بیشتری در رابطه با مقاله و معرفی خود ارائه دهید. برای تکمیل فرآیند ارسال مقاله، شرایط و ضوابط مربوطه را با انتخاب تیک کنار" این جانب تمامی شرایط و ضوابط را مطالعه کرده ام و موافقت خود را با آن اعلام می دارم. "  ثبت کنید.

9.اصل مقاله را در سامانه بارگذاری کنید. دقت داشته باشید که فقط یک فایل به عنوان اصل مقاله امکان ثبت در سامانه را دارد. به عبارت دیگر نویسنده نمی تواند با ارسال دو فایل، هر دو را به عنوان اصل مقاله در سامانه ثبت کند.

10.پس از انتخاب فایل اصلی مقاله، دگمه ارسال فایل را انتخاب کنید. در صورت نیاز، توضیحات لازم دررابطه با محتوای فایل ها ارائه دهید. با انتخاب گزینه "بعدی" چکیده و مشخصات مقاله شما نمایش داده می شود. با انتخاب گزینه ارسال مقاله، فرآیند ارسال مقاله به پایان می رسد. ایمیل تأییدیه دریافت چکیده یا اصل مقاله نیز به نشانی ایمیل شما ارسال می شود.

نکته: با انتخاب گزینه ارسال مقاله، مجدد تأیید کنید که متقاضی ارسال مقاله به سامانه همایش هستید.

با انتخاب دگمه ،OKتصویر زیر مبنی بر ثبت مقاله در سامانه نمایش داده می شود.

کمیته علمی همایش پس از بررسی مقاله دریافتی، نتیجه را از طریق همین سامانه به اطلاع شما می رساند.